KONST / Litografier / Färglitografi 13016324
nr 1301 6324
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 7/100. Motivet: 61x46cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:52:04
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)